Tramontina knivsett i fransk stil er det beste knivsettet for ditt kjøkken.
Bladene i rustfritt stål har en svært slitesterk skjærekant på grunn av en varmebehandling.
De polywood-behandlede håndtakene er motstandsdyktige mot støt og høye temperaturer, noe som sikrer større motstand og holdbarhet.
Nagler i rustfritt stål kommer godt med når du skal vaske knivene. Tåler oppvaskmaskin slik at du bruker mindre tid på rengjøring og mer tid på å slappe av etter et deilig hjemmelaget måltid.
Takket være de ultraskarpe bladene, gir dette settet en kraftig kraft når det kommer til å kutte og kutte ting som frukt og til og med tøffere grønnsaker og større kjøtt- eller fiskstykker med full enkelhet og presisjon.
For å sikre at den holder seg i best mulig form, bør de rengjøres og tørkes grundig før de legges i skuffen for å forhindre rust på noen av gjenstandene,
De kan vaskes i oppvaskmaskinen, noe som alltid vil spare tid ved opprydding og sikrer at knivene dine blir best mulig rengjort og vil vare hele livet.
Dette stilige, men funksjonelle settet vil være den perfekte gaven til noen som elsker å lage mat - eller til og med bare en godbit for deg selv hvis de nåværende bestikkvarene dine begynner å se litt slitte ut og du ønsker å få noen av profesjonell kvalitet du kjenner vil vare.